مجموعه  آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.

تشک پنبه ای دست دوز سنتی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی تشک پنبه ای دست دوزتشک پنبه ای طبی آراد خواببهترین وزن تشک پنبه ای چه مقدار است؟
خرید عمده تشک پنبه ای

تشک پنبه ای دست دوز یکی از محصولات کالای خواب پر طرفدار است که در کشورهای متعددی از جمله ایران مورد استفاده قرار می گیرد . چند سالی است که صادرات این محصول و خرید عمده تشک پنبه ای دست دوز بسیار خوب بوده است .

تولید این تشک ها در کارگاه های سنتی و صنعتی در شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود . ما بهترین قیمت برای خرید عمده انواع تشک را در بازرگانی آراد خواب به شما ارائه می دهیم . شما می توانید اطلاعات لازم و تکمیلی خود را از مشاورین فروش آراد خواب بخواهید .برنامه ما فقط صرف یک فروش نیست ؛ بلکه آگاهی لازم جهت بهترین و رضایت بخش ترین خرید ، دغدغه و هدف بازرگانی آراد خواب است .

تشک پنبه ای دست دوز

ویژگی تشک پنبه ای دست دوز

تشک پنبه ای از پنبه ۱۰۰% طبیعی درست شده است . این طبیعی بودن منحصر به فرد ترین ویژگی این تشک محسوب می شود . بدون بو و حساسیت ، ویژگی مهم دیگر تشک پنبه ای است . فرد می تواند بدون نگرانی از ایجاد حساسیت و با آسودگی کامل از ان را استفاده نماید . ویژگی سوم  این است که برای بهبود درد های کمر بسیار مناسب است و به همین خاطر به آنها تشک طبی پنبه ای هم گفته می شود . ویژگی مهم دیگر تشک پنبه ای این است که دارای تمام استانداردهای لازم می باشد .

تشک پنبه ای دست دوز آراد

یک تشک طبی باید کاملا با فرم بدن هماهنگ باشد و تمام سطح بدن را در هنگام خواب پوشش دهد تا فرد خوابی راحت داشته باشد . بعضی از افراد گلایه می کنند که بعد از خواب دچار درد در ناحیه بدن می شوند . این موضوع به طور مستقیم به طرز خوابیدن ، نوع تشک و محل خواب آنها مرتبط است . در خصوص درد عضلات در هنگام یا بعد از خواب همه اتفاق نظر دارند که درمان طبیعی آن ، خوابیدن بلند مدت بر روی تشک مناسب است .

تشک پنبه ای طبی آراد خواببهترین وزن تشک پنبه ای چه مقدار است؟

با توجه به اندازه تشک پنبه ای دست دوز و اینکه یک نفره باشد یا دو نفره ، وزن ان بنا بر مقدار پنبه استفاده شده متفاوت خواهد بود . معمولاً از وزن ۵ کیلو گرم پنبه تا ۱۶ کیلوگرم برای پر کردن تشک استفاده می شود . در پاسخ به این سوال که بهترین وزن تشک پنبه ای چه مقدار است ؟ می توان گفت بنا بر نیاز و سایز تشک ، وزن تشک تغییر میکند  ؛ اما مشتریانی که به دنبال قیمت ارزانتر در خرید عمده تشک پنبه ای دست دوز هستند می توانند تشک هایی با وزن پایین تر اما با کیفیت عالی را از بازرگانی بزرگ آراد خواب تهیه نمایند . هم اکنون با مرکز فروش و بازرگانی آراد ارتباط بگیرید تا راهنمایی لازم را در خصوص یک خرید رضایت مندانه و پر منفعت کسب نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *