تشکتشک مسافرتی

عرضه تشک مسافرتی طبی

حتما تا کنون برای شما پیش آمده است که در مسافرت به دلیل استراحت نامناسب خسته و کلافه شوید. این امر باعث می شود که لذت یک مسافرت عالی از شما سلب شود اما تشک مسافرتی طبی این آرامش را به شما برمی گرداند. تشک مسافرتی نوعی تشک کم حجم و باکیفیت است و برای مسافرت و مهمان استفاده می شود. این تشک کاملا استاندارد است. عرضه تشک مسافرتی طبی در سایت فروش آن با قیمت ارزان انجام می شود.

عرضه تشک مسافرتی طبی

خصوصیات تشک مسافرتی طبی

خصوصیات تشک مسافرتی طبی تشک مسافرتی نوعی تشک نازک و کم حجم است که هنگام مسافرت استفاده می شود. این تشک مزیت های زیادی دارد که باعث محبوبیت و عمومیت آن شده است.در این برخی از خصوصیات تشک مسافرتی طبی را بیان می کنیم.

  • معمولا هنگام مسافرت اسباب و لوازم زیادی به همراه دارید و با مشکل کمبود جا مواجه می شوید. تشک طبی مسافرتی جای بسیار کمی اشغال می کند و دارای کاور یا کیف محافظ است.
  • این تشک از جنس فوم یا ابر نازک است و پارچه رویه آن بسیار باکیفیت، مقاوم و قابل شست و شو است. خود تشک نیز قابل شست و شو است بدون آن که خراب شود.
  • این تشک برای محیط های مرطوب مانند  ساحل و جنگل مناسب است چون اصلا رطوبت جذب نمی کند.
  • به دلیل کیفیت پارچه و جنس تشک قابلیت استفاده آن برای گروه های سنی مختلف از نوزاد تا بزرگسال وجود دارد و هیچ نوع حساسیت پوستی ایجاد نمی کند.
  • این کالا در سایزهای مختلف کوچک و بزرگ عرضه می شود و انواع تک نفره و دو نفره دارد و از این جهت بسیار ایده آل است.
  • این نوع تشک در رنگ ها و طرح های بسیار زیبایی تولید و عرضه نی شود و افراد با سلیقه های مختلف می توانند نوع مناسب آن را انتخاب کنند.
  • ساختار این تشک کاملا استاندارد است و هنگام خوابیدن و استراحت روی این تشک ستون فقرات و گردن و کمر در وضعیت نرمالی قرار می گیرند. از این رو صد در صد طبی است.

خرید مستقیم تشک مسافرتی طبی

خرید مستقیم تشک مسافرتی طبی قیمت تشک طبی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا طرح و رنگ، جنس مواد تشکیل دهنده، سایز و ابعاد، برند تولید کننده و غیره همگی در تعیین قیمت این کالا موثر هستند. به دلیل کیفیت و بازار مسندی این کالا، عرضه تشک طبی مسافرتی با استقبال خوبی همراه است و فروش آن بالا است.

خرید مستقیم تشک مسافرتی طبی باکیفیت در سایت اختصاصی فروش آن انجام نی شود. خرید مستقیم به این معنا است که مشتری با هیچ واسطه ای در ارتباط نیست و عملا هیچ دلالی در این بین وجود ندارد. این عامل باعث می شود که خرید تشک مسافرتی با قیمت تولیدی انجام شود که بسیار به صرفه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا