تشکتشک سنتی

فروش تشک پنبه ای سنتی تخت خواب

تشک هایی که به صورت سنتی و دستی تولید شده اند هنوز جایگاه خوبی در بین افراد دارند و خیلی ها دوست دارند برای تخت خواب خود از این نوع محصولات استفاده نمایند. تشک پنبه ای سنتی در سایزهای مختلفی برای تمامی سنین افراد تولید شده است که اغلب با رنگ های روشن و شاد در بازار یافت می شود. الیاف تشکیل دهنده تشک های سنتی، نخ و پنبه می باشد که حجم استفاده شده از پنبه با ضخامت های مختلفی عرضه شده و شما مطابق با سلیقه یا نوع استفاده قادر به تهیه انواع این تشک ها می باشید.

فروش تشک پنبه ای سنتی تخت خواب

نکاتی در مورد خرید تشک

نکاتی در مورد خرید تشک از مهم ترین مواردی که هنگام خرید تشک پنبه ای تخت خواب باید مورد توجه قرار گیرد، نوع الیاف و جنس رویه آنها می باشد و باید از پارچه هایی استفاده شده باشد که ما پس از گذشت چند سال بتوانیم آن را مورد شست و شو قرار دهیم.
پنبه اگر در معرض آب قرار گیرد ممکن است حالت طبیعی و نرمی خود را از دست بدهد. به این منظور این محصولات را به گونه ای طراحی و تولید می کنند که از دو لایه تشکیل شده باشد. بهتر است هنگام شستشوی تشک ها، رویه آن ها را جدا کرده و توسط ماشین لباسشویی شسته شود.

انواع محصولاتی که برای داخل تشک استفاده می شود:

  • الیاف پنبه های طبیعی یا مصنوعی
  • استفاده از پرهای مرغ، اردک، غاز و از این قبیل
  • پشم شسته شده گوسفندان یا حیوانات اهلی دیگر

اعلب محصولاتی که در بازار وجود دارد توسط پنبه های معمولی تهیه شده اند اما برخی از تشک ها که دارای قیمت بیشتری هستند ممکن است از پرهای حیوانات برای پر کردن آن استفاده شده باشد که بسیار نرم و لطیف می باشند.
تشک هایی که برای نوزادان ساخته می شود تا تشک هایی با سایزهای بزرگ تر که می توان بر روی تختخواب یا کرسی استفاده کرد و بخاطر تولید گرمای مناسب طرفداران زیادی پیدا کرده است.

قیمت روز تشک پنبه ای سنتی

قیمت روز تشک پنبه ای سنتی قیمت تشک تخت خواب کاملا وابسته به نوع تولید و مواد استفاده شده در آن می باشد.
تشک های سنتی زمان حدودا یک هفته ای توسط افراد ساخته می شوند که هر چقدر سایز بزرگ تری داشته باشد زمان بیشتری باید سپری شود.
افرادی که رماتیسم دارند یا دچار بی خوابی هستند می توانند در هنگام خواب از این تشک ها استفاده نمایند. از مهم ترین فواید تشک های سنتی،  نرم و سبک بودن آنها می باشد که افراد مبتلا به کمردرد یا دیسک کمر نیز می توانند برای بهبودی خود از این نوع تشک ها استفاده کنند.
برای تهیه تشک های یک نفره، دو نفره، سه نفره و بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا