بالشبالش هتلی

فروش عمده بالش ساده هتلی

در واقع بالش ساده هتلی از نمونه های پرکاربرد یک بالش مرغوب بوده که به دلیل کیفیت بالا و ویژگی های منحصر به فردی که داشته، تعداد زیادی از هتل داران، نیاز به خرید آن را خواهند داشت. از این رو فروش این محصول از رونق چشمگیری برخوردار می باشد. البته تولید کنندگان و فروشندگان بالش، بیشتر تمایل به فروش عمده بالش ساده هتلی دارند. تا در این راستا حجم زیادی از بالش، در بهترین کیفیت و قیمت در اختیار خریداران قرار گیرد.

فروش عمده بالش ساده هتلی

بالش خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بالش خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در واقع بالش خوب  از ملزومات یک خواب راحت می باشد. از سویی دیگر با انتخاب یک بالش مناسب، سلامت مهره های گردن و سر خود را نیز، تضمین خواهید کرد. از این رو در این بخش به بررسی ویژگی های یک بالش خوب و استاندارد خواهیم پرداخت.

  • در ابتدا برای بررسی کیفیت بالش خوب، باید به مواد پرکننده در بالش توجه نمود. البته لازم به ذکر است که بالش های خوب و استاندارد از جنس فوم می باشند تا در زمان استفاده درون گودی گردن را پر نمایند.
  • در ضمن برای تشخیص یک بالش خوب باید به شکل ظاهری بالش توجه ویژه نمود. به گونه ای که بالش طبی ظاهری یکنواخت نداشته و در قسمت پایین آن برآمدگی خواهد داشت.
  • از سویی دیگر مواد اولیه در تولید بالش باید ضد آلرژی و ضد باکتری باشند. تا فرد در زمان استفاده از آن دچار مشکلات تنفسی و پوستی نگردد و هم چنین بافت بالش به گونه ای باشد که از تجمع میکروب ها و باکتری ها جلوگیری نماید.
  • علاوه بر موارد گفته شده روکش استفاده شده برای بالش باید قابل تعویض و شستشو باشد. از این رو بهتر است که روکش های پنبه ای استفاده گردد تا در افراد ایجاد حساسیت ننماید.
  • از سویی دیگر یک بالش خوب باید از ضخامت، وزن و ابعاد استانداردی برخوردار باشد تا افراد با استفاده از یک بالش مناسب، خوابی راحت را تجربه نمایند. 

قیمت روز بالش ساده هتلی

قیمت روز بالش ساده هتلی بالش ساده هتلی گونه دیگری از بالش بوده که از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد و در واقع همین تنوع در  محصول باعث می شود تا برای این نوع بالش قیمت های متفاوتی وجود داشته باشد.

از این رو در این بخش به بررسی قیمت روز بالش ساده هتلی خواهیم پرداخت.

  • در ابتدا برای قیمت گذاری بر روی این محصول، باید به کیفیت مواد اولیه در بالش، ابعاد بالش، جنس روکش و مواد داخل بالش توجه ویژه نمود.
  • از سویی دیگر قیمت بالش ساده هتلی به عوامل مختلفی نظیر شرکت تولید کننده محصول، نوع بسته بندی آن و ضمانت نامه بالش بستگی خواهد داشت.
  • البته لازم به ذکر است که برای تعیین قیمت روز بالش هتلی باید مواردی مانند نحوه فروش محصول، نوسانات بازار کالای خواب و سایر هزینه های جانبی را هم در نظر گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا