پتوپتو یک نفره

قیمت انواع پتو یک نفره عمده

قیمت انواع پتو یک نفره عمده، به عوامل و فاکتور های زیادی بستگی دارد و هر کدام از این عوامل، به طور مستقیم بر روی نرخ و ارزش محصول نهایی تاثیر دارند. یکی از این موارد که به روی ارزش نهایی پتو بسیار موثر و تاثیر گذار است، متریال و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت و طراحی آن است. هر چه این ترکیبات و مواد با کیفیت تر باشد، پتو از طول عمر و قیمت به مراتب بالاتری بهره می برد. 

قیمت انواع پتو یک نفره عمده

بهترین مدل پتو یک نفره

بهترین مدل پتو یک نفره بهترین مدل پتو یک نفره، دارای خصوصیت هایی است، که هر کدام از آن ها بر روی مرغوبیت و کیفیت بالای آن، نقش مهم و اساسی را ایفا می کند. یکی از مواردی که بهترین پتوی یک نفره از آن بهره می برد، می توان به جنس و نوع پارچه مورد استفاده در تولید آن اشاره کرد. امروزه، در تولید و ساخت پتو، از پارچه های مختلفی استفاده می شود، که هر کدام از آن ها، مشخصات و ویژگی های مختص به خود را دارند. 

یکی از انواع پارچه ها، پارچه نخی است، که گزینه بسیار مناسبی برای فصل تابستان است. پتوی تولید شده با پارچه نخی، در برابر شست و شو های مداوم، بسیار مقاوم و از نظر وزنی، بسیار سبک است. از طرفی، از نرمی و انعطاف پذیری بسیار مناسبی بهره می برد و از رشد عوامل آلرژی و حساسیت زا جلو گیری می کند. پتوی ساخته شده با پارچه پشمی، برای فصل زمستان بسیار مناسب است و در انواع سنگین وزن و سبک وزن در بازار یافت می شود. 

از دیگر ویژگی های مهم و اصلی بهترین و با کیفیت ترین پتو یک نفره، می توان به نوع بافت آن اشاره کرد. در حال حاضر، در بافت و طراحی پتو، از تمامی استاندارد ها و معیار ها بهره گرفته می شود و از مقاومت و دوام بسیار خوبی بهره می برد. یکی از انواع بافت ها، که بسیار اهمیت دارد، بافت حرارتی است. بافت ترمال یا حرارتی، امکان عبور جریان هوا را فراهم می سازد. 

فروش عمده پتو یک نفره تک رنگ

فروش عمده پتو یک نفره تک رنگ فروش پتو یک نفره تک رنگ به صورت عمده، بر اساس نوع بافت و جنس پارچه به کار رفته در ساخت و همچنین، در رنگ بندی و ابعاد مختلف، از روش ها و شیوه های مختلفی امکان پذیر است. یکی از مواردی که در هنگام تهیه پتو از محل فروش بسیار اهمیت دارد و خریدار باید به آن توجه نماید، سطح کیفی بسیار مناسب و کارایی آن است. 

خرید پتو از محل فروش به صورت عمده و در حجم زیاد، برای خریدار و مشتری، بسیار با صرفه است و فروشنده محصول، شرایط و تخفیف های ویژه ای را برای خریدار در نظر می گیرد. فروشنده، مکلف است که محصول را با ضمانت های لازم و کافی به دست مصرف کننده برساند. علاوه بر نرمی، راحت بودن پتو از ویژگی های مهمی است، که در هنگام خرید و فروش باید به آن توجه شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا