مجموعه  آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.

مراکز خرید بالش پشم شیشه عروس

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابعاد استاندارد بالشقیمت عمده بالش پشم شیشه عروس

بالش عروس بخشی از کالای خواب خاص و جهیزیه عروس است که به زیبا ترین و بهترین شکل تولید می شود و با مواد مختلف مصنوعی و طبیعی پر می شود. بالش پشم شیشه به دلیل ویژگی هایی که دارد جزو پر فروش بالش عروس است. این بالش در شکل ها و ابعاد مختلفی مخصوص سرویس خواب عروس تولید می شود. مراکز خرید بالش پشم شیشه عروس این کالا را با مناسب ترین قیمت در سایت فروش خود عرضه می کنند.

مراکز خرید بالش پشم شیشه عروس

ابعاد استاندارد بالش

ابعاد استاندارد بالش بالش یکی از مهم ترین کالای  خواب است و استاندارد بودن آن از اهمیت زیادی برخوردار است. وقتی هنگام خواب زیر سر شما مناسب و راحت نباشد یا سر و گردن شما در وضعیت نرمالی نباشد مغز شما به خوبی استراحت نمی کند و تمام روز دچار سر درد یا کسالت می شود. در این مقاله می خواهیم راجعه به ابعاد استاندارد بالش صحبت کنیم.

ابعاد استاندارد بالش سایز ۷۵ در ۴۵ سانتی است. با وجود این که این سایز استاندارد ایت اما بالش های مختلفی در ابعاد مختلف مانند ۷۰ در ۵۰، ۶۰ در ۹۰ و غیره تولید و عرضه می شوند. اگر بالش از سایز استاندارد خود بزرگ تر باشد وزن آن سنگین می شود و این چندان جالب نیست.

علاوه بر طول و عرض بالش ارتفاع آن نیز باید به اندازه و استاندارد باشد. اگر بالش بیش از حد مرتفع باشد مهره های گردن در وضعیت بدی قرار می گیرند و عمل تنفس دچار مشکل می شود. در این حالت افراد خروپف می کنند.

بر عکس اگر ارتفاع بالش خیلی کم باشد و در واقع بالش نازک باشد بازهم گردن در وضعیت بدی قرار گرفته و سر نسبت به بدن پایین تر قرار می گیرد. در این صورت خون رسانی به مغز به درستی انجام نمی شود و اکسیژن کافی به مغز نمی رسد. بنابراین وقتی از خواب بیدار می شوید ذهنتان آزاد نیست و در وضعیت خاموشی به سر می برد.

ابعاد استاندارد بالش باعث می شود سر و گردن در شرایط استاندارد قرار بگیرند و افراد خواب راحتی را تجربه کنند و به آرامش برسند و اگر در خواب به چپ یا راست چرخیدند سرشان به زمین نخورد.

قیمت عمده بالش پشم شیشه عروس

قیمت عمده بالش پشم شیشه عروس بالش پشم شیشه به دلیل عدم وجود حساسیت و نرمی و لطافت و همچنین ایستایی زیبایی که به بالش می دهد طرفداران زیادی در بین افراد مخصوصا نو عروس ها دارد و عروس ها برای جهیزیه این نوع بالش را خرید می کنند. قیمت بالش پشم شیشه عروس نیز بسیار مناسب است.

قیمت عمده بالش پشم شیشه عروس در سایت اختصاصی فروش آن وجود دارد. اگر از قیمت ها اطلاع ندارید و به دنبال یک قیمت مناسب و به صرفه برای خرید بالش پشم شیشه هستید می توانید وارد صفحه فروش این سایت شوید و قیمت ها را مشاهده کنید. باید بدانید که قیمت عمده این کالا صد در صد ارزان تر است.

برای خرید نیز فقط کافی است به این سایت مراجعه کنید و هر تعداد لازم دارید سفارش دهید تا سریعا به دست شما برسد. با خرید این بالش حس یک خواب راحت را برای خود به ارمغان بیاورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *