لیست قیمت پتو نگارلیست های قیمت

لیست قیمت پتو شرکت نگار یزد|قیمت درب کارخانه

لیست قیمت پتو های شرکت نگار یزد به قیمت درب کارخانه را برای شما عزیزان آماده نموده ایم. لذا شما می توانید جهت اطلاع از شرایط فروش ، ارسال کالا و خرید عمده پتو های شرکت نگار با بهترین قیمت با ما ارتباط بگیرید.

لیست قیمت در تاریخ 99/4/24 بروز شد.

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کالای خواب-سفارشیموجودتماس بگیرید

فروش عمده پتو نگار یزد

کارخانه پتوی نگار جزو قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای تولید پتوی درجه یک در ایران می باشد.

کیفیت بسیار مناسب و قیمت عالی موجب شده است تا این پتو به عنوان یکی از پرفروش ترین پتو های ایرانی شناخته شود، به نحوی که در اوایل زمستان دیگر این پتو را نمی توان فروشگاه های کالای خواب پیدا کرد.

هم اینک کارخانه پتوی نگار در سطح ایران دارای صدها نمایندگی است بنابراین فروش پتو باید از طریق نمایندگی‌های فروش انجام شود.

قیمت پتو نگار

از آنجایی که خریداران عمده از این طریق می توانند با شرکت تولیدی پتوی نگار یزد بصورت مستقیم وارد مذاکره و خرید شوند داریم بنابراین شما می توانید با آسودگی خاطر پتو را با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.
Aradsleep سالیان سال است که خرید های عمده انجام می دهد بنابراین ما می توانیم انواع کالای خواب مورد نیاز شما را بویژه در زمینه پتو، هم برای داخل و هم برای صادرات تامین نماییم.
بهترین قیمت پتو را از ما بخواهید.لذا این فرصت طلایی برای خریداران و بنکداران فراهم هست تا هر موقع از سال بتوانند پتو نگار را به قیمت درب کارخانه از ما بخواهند.


صادرات پتو | صادرات پتو نگار به اروپا

قیمت پتو نگار


پتو نگار به عنوان پتوی صادراتی شناخته می شود.
کشورهای حاشیه خلیج فارس، عراق و کشورهای همسایه شمال کشور و حتی اروپا متقاضی پتو نگار یزد می باشند.

کارخانه پتو نگار دارای استاندارد های لازم جهت صادرات می باشد و جزو انجمن صتعت نساجی ایران می باشد. پتوی نگار در طرح های گلدار و الوان و در سایز و وزن های مختلف تولید می شود که لیست قیمت ها به شرح ذیل می باشد:

متاسفانه به دلیل نوسانات نرخ ارز و نرخ مواد اولیه، ما مجبوریم هر مدت یک بار لیست قیمت را بر اساس مواد اولیه و هزینه های جاری کارخانه تغییر دهیم.
خرید و فروش پتو نگار به صورت کارتونی و ماشینی است به این صورت هست که خریدار باید لااقل بالای ۴۰ کارتون از کارخانه خرید نماید تا بتواند پتو را به قیمت ماشینی دریافت کند.

قیمت پتو نگار یزد

با توجه به تولید انبوه اما محدود انواع پتو توسط شرکت نگار ما شاهد هستیم که خریداران باید لااقل یک هفته تا ۱۰ روز در نوبت تحویل پتو قرار گیرند.

نقطه مثبت تجارت پتو نگار این است که این پتو در همه جای ایران و کشورهای همسایه شناخته است بنابراین به خاطر پرفروش بودن آن می‌توانید تجارت موفقی را با خرید و فروش عمده پتو نگار تجربه نمایید.

در حال حاضر کارخانه پتو نگار در مرکز شهر یزد واقع است و فاز توسعه کارخانه در شهرک صنعتی تفت در حال فعالیت می باشد.

برنامه شرکت و سیاست بلندمدت شرکت این است که بهترین نوع پتو به بازار عرضه شود و قیمت در بازار متعادل و رقابتی باشد.

جهت خرید و فروش عمده پتو نگار با ما ارتباط بگیرید تا ما در زمینه فروش عمده شما را راهنمایی نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا