لیست قیمت روفرشیلیست های قیمت

لیست قیمت روفرشی سیمین به قیمت درب کارخانه

خرید عمده پتو با بهترین قیمت از بازرگانی Aradsleep امکان پذیر است لذا شما می توانید جهت اطلاع از شرایط فروش و ارسال کالا با ما ارتباط بگیرید. همچنین در اینجا لیست قیمت پتو سیمین را برای شما عزیزان آماده نموده ایم.

توجه داشته باشید که لیست قیمت بروز بوده و تمام قیمت ها کاملا واقعی هستند.

لیست قیمت در تاریخ 29 شهریور بروز شد.

[table “19” not found /]

صادرات روفرشی سیمین

روفرشی سیمین از جمله روفرشی هایی است که به دلیل کیفیت بالا مناسب صادرات است. لذا این روفرشی به کشور های عراق، افغانستان و کشور های آسیای میانه صادر می شود و بازار خوبی دارد. شرکت سیمین پتو در سال 1376 با هدف تولید محصولی بادوام و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی راه اندازی شد.

پتو مسافرتی سیمین

پتو مسافرتی سیمین محصولی جدید از این شرکت است که بسیار سبک و کم حجم است و همچنین از گرمی و لطافت بالای برخوردار است. پتو مسافرتی سیمین برای زندگی های آپارتمان نشینی امروز بسیار مناسب است. همچنین پتو سفری به دلیل قیمت مناسب بازار مناسبی نیز دارد و می تواند تجارت خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد. هم اکنون این پتو در سه نوع مختلف برای هر سلیقه و توان مالی تولید می شود:

  • پتو مسافرتی هلیا: لطیف، گرم و سبک
  • پتو مسافرتی الینا: صد در صد پلی استر و کیفیت بالا
  • پتو مسافرتی حورا: صد در صد پلی استر لطافت بی نظیر سبک و ارزان

شما می توانید جهت خرید عمده انواع پتو مسافرتی سیمین و دیگر شرکت های تولید کننده پتو با قیمت درب کارخانه با ما در ارتباط باشید.

روفرشی سیمین یزد

روفرشی های شرکت سیمین در اندازه های 3، 6، 9 و 12 متری تولید می شود که مناسب هر فرشی می باشند. همچنین روفرشی های سیمین با تنوع در تراکم بافت، طرح و رنگ که هر شخصی می تواند با توجه به توان مالی انتخاب کند. روفرشی های شانل از دیگر محصولات شرکت سیمین یزد است که از کیفیت و زیبایی بی نظیری بهرمند است. اگر می خواهید به تجارت روفرشی بپردازید روفرشی های سیمین می تواند گزینه ی خوبی برای کسب و کار شما باشد.

طرح های زیبای محصولات این شرکت باعث شده تا از دیگر رقبا جدا شود و پرچم دار این عرصه به حساب بیاید. جهت مشاوره فروش و اطلاع از شرایط ارسال کالا با ما ارتباط بگیرید.

سجاده سیمین

کارخانه سیمین پتو تولید کننده انواع جانماز باکیفیت با تنوع در طرح و تراکم و مناسب با هر سلیقه و توان مالی است. در حال حاضر کارخانه سیمین پتو سه نوع سجاده در بازار عرضه می کند:

  • سجاده مخمل
  • سجاده مخمل پشت لاتکس
  • سجاده مخمل گلیم فرش

ما به دلیل ارتباط تنگاتنگ با تولید کنندگان انواع کالای خواب توانسته ایم پایین ترین قیمت را در بازار عرضه کنیم. شما نمی توانید قیمت های ما را با جا های دیگر مقایسه کنید و خودتان تصمیم بگیرید. جهت خرید عمده انواع روفرشی از جمله روفرشی سیمین با ما ارتباط بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا